Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Karneol (Láska) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karneol zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Karneol. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Karneol ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karneol zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Karneol ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karneol ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Deluge

Zaujal vás náš klipart Karneol? Potom se podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Karneol patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Růžové stuhy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Větrníky - květiny ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Semafor červená ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, cliparts, Karneol, obrázek, Láska, ke stáhnutí, grafika, kliparty, klipart, Karneol, zdarma, ke stažení, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: diář, články, prezentace, Twitter, plakáty, profilovka, pozvánky, corelDraw, avatar, časopis, inkscape, kalendář, dokumenty, Instagram, eshop, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart ACE ke stažení, vektor Muchomůrky červené ke stažení nebo obrázek Zelené olivy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.