Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Karneol (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karneol zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Karneol. Klipart Karneol je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karneol zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karneol ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karneol ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Deluge

Tento obrázek s názvem (Karneol) můžete sdílet s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Karneol patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Profesor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slepice ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ementál ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, Karneol, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, Láska, zdarma, free, grafika, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, etikety, Twitter, office, Pinterest, profilovka, profil, plakát, škola, fotokniha, eshop, web, Instagram, seminární práce, památník, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Roztomilá čarodějka ke stažení, vektor Reportérka ke stažení nebo obrázek Loutna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.