Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karneol, Láska pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karneol zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Karneol. Vektorová ilustrace Karneol je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karneol zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karneol ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karneol ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Karneol je v sekci Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Královna ke stažení Podívejte se i na obrázek Rychlovlak ICE ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Červené R zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, Karneol, download, ilustrace, svg, obrázek, Láska, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, Karneol, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, Twitter, plakát, PowerPoint, dokument, Instagram, články, inkscape, seminární práce, památník, profilovka, škola, Adobe Illustrator , openOffice, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek UOS ke stažení, klipart Kovář ke stáhnutí nebo ilustrace Šedá složka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.