Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Karneol (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karneol ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Karneol. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Karneol v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karneol zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Karneol ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karneol ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Deluge

Potěší nás, pokud budete tento klipart Karneol sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Karneol patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Buldok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mumie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jamajka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, Karneol, download, vektorový obrázek, cliparts, svg, ilustrace, kliparty, ke stažení, free, obrázek, klipart, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: diář, Twitter, katalog, pozvánky, word, wordpress, plakáty, webové stránky, škola, etikety, dokumenty, web, letáky, inkscape, tiskoviny, profil, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Pirátské vejce zdarma, klipart Dopravní kužel ke stažení nebo obrázek Kočičí dívka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.