Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Franklin Roosevelt, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení

Franklin Roosevelt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Franklin Roosevelt ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
923x1280
577x800
360x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Franklin Roosevelt je v kategorii Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Česnek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek GAZ 21 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kuřátka s vejci ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, klipart, kliparty, svg, grafika, ilustrační obrázek, vektor, Osobnosti, zdarma, Franklin Roosevelt, Franklin Roosevelt, free, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokumenty, PowerPoint, textové dokumenty, prezentace, fotokniha, word, památník, časopis, Pinterest, škola, Adobe Illustrator , dokument, referáty, plakáty, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Sršeň ke stáhnutí, klipart Vlk zdarma nebo ilustrace Vědec ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.