Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Franklin Roosevelt, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení

Franklin Roosevelt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Franklin Roosevelt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
923x1280
577x800
360x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Franklin Roosevelt se nachází v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík ďábel ke stažení Podívejte se i na klipart Oregon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kraslice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ke stažení, zdarma, Osobnosti, klipart, cliparts, ilustrace, kliparty, Franklin Roosevelt, svg, ke stáhnutí, download, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, plakáty, referáty, články, blog, Instagram, web, office, Facebook, fotokniha, památník, prezentace, profilovka, Twitter, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Valentýn ke stažení, ilustrace Minerály ke stáhnutí nebo vektor Digitální číslo 4 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.