Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Franklin Roosevelt, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Franklin Roosevelt. Pakliže si chcete obrázek Franklin Roosevelt stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Franklin Roosevelt ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
923x1280
577x800
360x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Franklin Roosevelt je v kategorii Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeniny číslo 1 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kostlivec pirát zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zamilovaný slon ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, ilustrace, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, Franklin Roosevelt, Franklin Roosevelt, download, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, Twitter, fotokniha, profilovka, office, články, word, pozvánky, referáty, web, dokumenty, profil, corelDraw, textové dokumenty, webové stránky, škola

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Alan Turing ke stáhnutí, vektor Směrová růžice zdarma nebo obrázek Kostka ledu ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.