Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Franklin Roosevelt, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení

Franklin Roosevelt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Franklin Roosevelt ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
923x1280
577x800
360x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Franklin Roosevelt je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Suši ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Palačinka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Palec dolů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Franklin Roosevelt, vektor, Franklin Roosevelt, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, zdarma, Osobnosti, download, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, prezentace, kalendář, články, seminární práce, corelDraw, plakát, Twitter, Instagram, webové stránky, web, referáty, pozvánky, profilovka, PowerPoint, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Žralok ke stáhnutí, vektor Nosorožec zdarma nebo obrázek Štastný Nový rok ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.