Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Franklin Roosevelt, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Franklin Roosevelt. Pakliže si chcete obrázek Franklin Roosevelt stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Franklin Roosevelt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
923x1280
577x800
360x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Franklin Roosevelt patří do sekce Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace John Fitzgerald Kennedy zdarma Podívejte se i na klipart Roháč ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Wifi USB Dongle ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osobnosti, grafika, Franklin Roosevelt, svg, obrázek, ke stažení, free, zdarma, vektorový obrázek, vektor, klipart, download, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, dokumenty, kalendář, Adobe Illustrator , openOffice, Instagram, web, škola, avatar, office, časopis, památník, blog, profil, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Květiny zdarma, ilustrace SLDM ke stažení nebo vektor Žebřík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.