Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopata, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lopata zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Lopata. Vektorová ilustrace Lopata je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lopata? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lopata ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

548x1600
439x1280
274x800
171x500
55x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 930 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lopata je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Nizozemí ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kontejner zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pryšec nádherný ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lopata, obrázek, ilustrace, download, free, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, Lopata, ke stáhnutí, vektor, Nástroje, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, plakát, openOffice, profilovka, články, plakáty, inkscape, avatar, office, fotokniha, pozvánky, word, web, kalendář, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Dýně s kloboukem ke stáhnutí, klipart Barevná srdíčka zdarma nebo ilustrace Mapa Nevady ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.