Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopata, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lopata zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lopata. Kreslená ilustrace Lopata je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lopata ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

548x1600
439x1280
274x800
171x500
55x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 930 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lopata je v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pejsek zdarma Podívejte se i na ilustrace PF 2019 ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Veterán ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, zdarma, svg, ilustrace, vektor, kliparty, ke stažení, Lopata, klipart, free, Nástroje, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, inkscape, časopis, profil, dokumenty, office, články, Instagram, Adobe Illustrator , památník, profilovka, PowerPoint, corelDraw, Pinterest, seminární práce, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Ryba zdarma, vektor Šampaňské ke stažení nebo obrázek Alarm ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.