Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopata, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lopata zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lopata. Kreslená ilustrace Lopata je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lopata ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

548x1600
439x1280
274x800
171x500
55x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 930 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lopata se nachází v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté kuřátko ke stažení Podívejte se i na vektor Zákaz vstupu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Želva zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lopata, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, Nástroje, vektor, cliparts, download, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, Lopata, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, Twitter, word, Pinterest, dokumenty, blog, textové dokumenty, profil, profilovka, Facebook, Instagram, corelDraw, časopis, prezentace, PowerPoint, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Hrnec ke stažení, obrázek Pizza ke stáhnutí nebo klipart Dálnice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.