Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lopata (Nástroje) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lopata ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Lopata. Stahujte klipart Lopata v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Lopata v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lopata ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

548x1600
439x1280
274x800
171x500
55x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 930 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Lopata sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Lopata se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Keňa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý drak ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Vytřeštěné oči zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, free, grafika, klipart, ke stažení, cliparts, zdarma, Lopata, kliparty, obrázek, download, vektor, Nástroje, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: koláž, letáky, prezentace, magazín, logo, Facebook, oznámení, prospekty, památník, dokumenty, etikety, avatar, katalog, diplomová práce, inkscape, diář, články

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Smajlík s brýlemi zdarma, vektor Richard Nixon ke stažení nebo vektorový obrázek Lidé ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.