Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Průhledný duch (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Průhledný duch zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Průhledný duch. Obrázek Průhledný duch je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Průhledný duch? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Průhledný duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Průhledný duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Průhledný duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 305 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cgbug

Sdílejte obrázek, klipart Průhledný duch s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Průhledný duch je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Želvička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Byznysmen ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Benžo ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, kliparty, Průhledný duch, Průhledný duch, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: plakát, wordpress, etikety, Twitter, fotokniha, Instagram, kalendář, články, dokument, časopis, office, Adobe Illustrator, inkscape, textové dokumenty, video, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Margarita ke stažení, vektorový obrázek Zeď ke stažení nebo vektorový obrázek Kádinka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?