Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Průhledný duch, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Průhledný duch zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Průhledný duch. Stahujte klipart Průhledný duch v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Průhledný duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Průhledný duch ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Průhledný duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 305 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Průhledný duch je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bílá složka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mikulášská čepice zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zelené slunéčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, grafika, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, Průhledný duch, Halloween, vektorový obrázek, Průhledný duch, download, obrázek, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, corelDraw, textové dokumenty, škola, word, referáty, fotokniha, památník, plakáty, profilovka, Pinterest, pozvánky, office, kalendář, Facebook, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Podzimní strom ke stáhnutí, vektor Nemocnice zdarma nebo obrázek Konev ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?