Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Průhledný duch, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Průhledný duch zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Průhledný duch. Stahujte klipart Průhledný duch v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Průhledný duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Průhledný duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Průhledný duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 305 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Průhledný duch se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gejša hudebnice ke stažení Podívejte se i na vektor Zlatá rybka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vodka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, cliparts, Průhledný duch, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, grafika, download, kliparty, Průhledný duch, free

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, corelDraw, dokumenty, prezentace, kalendář, památník, dokument, plakáty, časopis, openOffice, Pinterest, office, webové stránky, pozvánky, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Nápojový automat ke stažení, obrázek 3GP ke stáhnutí nebo klipart Narozeninový dort zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?