Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baset, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Baset. Klipart Baset je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Baset? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baset ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Baset je v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jarní květiny ke stažení Podívejte se i na ilustrace Smažená vajíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Monarcha stěhovavý zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Baset, vektorový obrázek, vektor, klipart, obrázek, free, ilustrace, zdarma, svg, ke stažení, ke stáhnutí, Zvířata, Baset, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, kalendář, profil, corelDraw, PowerPoint, plakáty, Twitter, blog, textové dokumenty, fotokniha, články, openOffice, avatar, profilovka, dokument, office

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Zlatá srdce ke stažení, vektor Smajlík čert ke stáhnutí nebo obrázek Mars zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.