Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baset, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Baset. Klipart Baset je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Baset? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baset ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Baset je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Republika Kongo zdarma Podívejte se i na ilustrace Lotos ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Baset, grafika, cliparts, Zvířata, vektor, free, Baset, download, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, openOffice, office, Instagram, pozvánky, plakát, časopis, seminární práce, referáty, Pinterest, dokument, památník, prezentace, PowerPoint, blog

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zákaz drog zdarma, vektor Slečna ke stažení nebo obrázek Palma ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.