Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baset (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Baset. Vektorový obrázek Baset jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baset ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Baset s kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Klipart Baset se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík tulipán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Likvidátorka manželových úspor zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Laosu ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, Zvířata, svg, klipart, obrázek, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, vektor, ke stáhnutí, Baset

Doporučené použití klipartu: video, plakát, corelDraw, diplomová práce, word, tiskoviny, office, plakáty, brožury, časopis, fotografie, bakalářská práce, prezentace, referáty, web, letáky, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Hořící dům ke stáhnutí, vektorový obrázek Vyděšená dýně ke stáhnutí nebo vektorový klipart OTS zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.