Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baset, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Baset. Klipart Baset je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Baset? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baset ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Baset patří do sekce Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Arara zdarma Podívejte se i na vektor Šachista ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Konipas ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Baset, Zvířata, kliparty, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, klipart, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, grafika, Baset, download, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, Facebook, word, profilovka, office, webové stránky, fotokniha, časopis, corelDraw, textové dokumenty, pozvánky, profil, škola, plakáty, Adobe Illustrator , referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Model atomu zdarma, obrázek Zákaz graffiti ke stažení nebo klipart Automatická pračka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.