Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baset (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Baset. Kreslená ilustrace Baset je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Baset? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baset ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Baset? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Baset se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kudlanka nábožná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Meče a štít ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Čokoládový donut zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, download, kliparty, free, svg, cliparts, obrázek, Baset, klipart, Zvířata, zdarma, Baset, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, Twitter, openOffice, corelDraw, blog, wordpress, inkscape, Instagram, diář, pozvánky, časopis, plakáty, Pinterest, profil, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Hnědý pavouk zdarma, vektorový obrázek PIF ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Kasař ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.