Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baset, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Baset. Klipart Baset je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Baset? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baset ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Baset je v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Langusta ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pina Colada ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sada smajlíků zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, vektorový obrázek, obrázek, Baset, download, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, zdarma, free, ilustrace, Zvířata, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, škola, PowerPoint, fotokniha, seminární práce, referáty, textové dokumenty, profil, dokumenty, openOffice, plakát, dokument, inkscape, prezentace, pozvánky, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Modlení ke stažení, vektor Holka ke stáhnutí nebo obrázek Muammar Kaddáfí zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.