Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baset, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Baset. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Baset nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baset ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Baset je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart GIF ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Slepičí vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mexiko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, vektor, Baset, Zvířata, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, ke stažení, klipart, download

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, časopis, Instagram, blog, avatar, Adobe Illustrator , Pinterest, články, corelDraw, plakát, památník, Facebook, word, pozvánky, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Americké srdce ke stáhnutí, klipart Velikonoční pohled zdarma nebo ilustrace Černá oliva ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.