Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baset, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Baset. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Baset nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Baset ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baset se nachází v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Elfka ke stažení Podívejte se i na klipart Svázaná žena ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Cisterna zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, download, ke stažení, ilustrace, vektor, zdarma, svg, Baset, Baset, grafika, cliparts, kliparty, Zvířata

Doporučené použití klipartu: profil, plakáty, pozvánky, avatar, PowerPoint, inkscape, články, web, textové dokumenty, profilovka, corelDraw, blog, škola, dokument, office, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Fialové vejce ke stažení, ilustrace Viola ke stáhnutí nebo vektor Přepravka na psa zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.