Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baset, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Baset. Klipart Baset je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Baset? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Baset ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baset se nachází v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jižní Súdán ke stažení Podívejte se i na klipart Invalida ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kompresor zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, Baset, vektorový obrázek, svg, free, Zvířata, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, kliparty, Baset, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, památník, fotokniha, profilovka, Instagram, corelDraw, pozvánky, plakáty, plakát, profil, PowerPoint, seminární práce, blog, Adobe Illustrator , avatar, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Bonbon ke stažení, ilustrace Srdíčko ke stáhnutí nebo vektor ODP zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.