Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baset (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Baset. Obrázek Baset je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Baset ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Baset s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Baset je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Karty kříže ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s brýlemi zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Éclair ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Baset, ke stažení, kliparty, grafika, vektor, Zvířata, svg, ilustrační obrázek, Baset, klipart, obrázek, vektorový obrázek, free, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Pinterest, avatar, Instagram, prezentace, Facebook, eshop, dokument, etikety, diář, plakát, časopis, referáty, články, web, word

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Cvrček ke stáhnutí, obrázek Motyčka zdarma nebo vektor Roztomilé kuřátko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.