Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baset, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Baset. Klipart Baset je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Baset? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baset ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Baset se nachází v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek ODP soubor ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Lýkohub zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ředkvičky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, ilustrace, free, vektor, ke stažení, Zvířata, Baset, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Baset, download, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , profilovka, avatar, corelDraw, Pinterest, web, plakáty, Facebook, plakát, Twitter, seminární práce, Instagram, PowerPoint, openOffice, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Bluma ke stáhnutí, obrázek Studentka zdarma nebo klipart Zákaz NATO ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.