Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tulipány, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipány zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Tulipány. Stahujte klipart Tulipány v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tulipány ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tulipány je v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bluma ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zlaté L zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Chorvatska ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tulipány, vektor, klipart, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, Květiny, free, ilustrace, obrázek, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokumenty, blog, Instagram, články, kalendář, dokument, Pinterest, corelDraw, textové dokumenty, plakáty, fotokniha, památník, webové stránky, Adobe Illustrator , profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Isaac Newton ke stáhnutí, klipart Lenin zdarma nebo ilustrace Bílá ozdoba ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.