Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tulipány, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipány zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Tulipány. Pakliže si chcete obrázek Tulipány stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Tulipány v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Tulipány ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tulipány se nachází v sekci Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Naštvaná žena ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Stříhání vlasů zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Volské oko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, obrázek, vektor, Květiny, Tulipány, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Tulipány, klipart, ke stažení, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , inkscape, openOffice, corelDraw, Facebook, časopis, články, kalendář, památník, Pinterest, referáty, dokumenty, profil, škola, webové stránky, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Červená květina ke stáhnutí, ilustrace Turista zdarma nebo vektor Červený autobus ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.