Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tulipány, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipány zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Tulipány. Pakliže si chcete obrázek Tulipány stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Tulipány v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tulipány ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tulipány je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pitná voda ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční sněhulák zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Auto cisterna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, vektor, kliparty, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, Květiny, grafika, vektorový obrázek, svg, Tulipány, ilustrace, klipart, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, web, plakáty, časopis, corelDraw, Pinterest, word, Instagram, office, dokument, články, prezentace, pozvánky, Facebook, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zlaté L ke stáhnutí, klipart Malé písmeno T zdarma nebo ilustrace Citroen H ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.