Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tulipány (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tulipány zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Tulipány. Vektorová ilustrace Tulipány je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tulipány ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 596 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Tulipány s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Tulipány je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Motýli ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Holub zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Pozorovatelna ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, zdarma, ke stáhnutí, svg, free, obrázek, Tulipány, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, Květiny

Doporučené použití klipartu: seminární práce, inkscape, Pinterest, Instagram, Facebook, PowerPoint, diář, corelDraw, škola, web, word, fotokniha, webové stránky, prezentace, textové dokumenty, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Rakouská mapa ke stáhnutí, obrázek Mapa Tibetu zdarma nebo vektor Methanol zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.