Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Tulipány (Květiny) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tulipány k bezplatnému stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Tulipány. Vektorový obrázek Tulipány je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Tulipány ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Tulipány s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Tulipány patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hradní věž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžoví smajlíci zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ravenala madagaskarská ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, klipart, cliparts, vektorový obrázek, Tulipány, ilustrace, svg, kliparty, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: diář, Twitter, fotografie, profilovka, fotokniha, seminární práce, Pinterest, inkscape, avatar, Adobe Illustrator, vizitky, Instagram, Zoner Callisto, koláž, památník, logo, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kempingový vařič ke stáhnutí, klipart Hudební noty ke stažení nebo obrázek Učitel zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.