Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Piškotový dort (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Piškotový dort zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Piškotový dort. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Piškotový dort ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Piškotový dort lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piškotový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Piškotový dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piškotový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 716 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Piškotový dort sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Piškotový dort je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Oncidium ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Donut ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžičky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Piškotový dort, vektorový obrázek, free, ke stažení, Jídlo, obrázek, Piškotový dort, download, kliparty, grafika, ilustrace, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, webové stránky, články, etikety, Adobe Illustrator, Pinterest, profilovka, eshop, openOffice, časopis, seminární práce, dokumenty, plakáty, blog, avatar, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Love zdarma, klipart Solární elektrárna ke stáhnutí nebo ilustrace Bílé vajíčko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.