Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Piškotový dort (Jídlo) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Piškotový dort zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Piškotový dort. Vektorový obrázek Piškotový dort je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piškotový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Piškotový dort ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piškotový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 716 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Piškotový dort s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Piškotový dort je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Palec nahoru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zavírací nůž zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Holicí strojek ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Piškotový dort, zdarma, obrázek, kliparty, Piškotový dort, cliparts, ilustrace, grafika, svg, vektor, Jídlo, ke stáhnutí, klipart, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Pinterest, web, profil, vstupenky, škola, památník, tiskoviny, Facebook, dokument, corelDraw, články, textové dokumenty, referáty, profilovka, brožury, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Somálsko ke stáhnutí, vektorový klipart PF 2021 zdarma nebo ilustrace Červený stromeček zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.