Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pravítko (Nástroje) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pravítko bezplatně ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pravítko. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Pravítko v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pravítko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravítko zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pravítko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravítko ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x747
1280x597
800x373
500x233
160x75

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 361 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Molumen

Obrázek, klipart pojmenovaný Pravítko můžete sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Pravítko patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hnědá vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Duhové lístečky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Eva u stromu poznání zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, ke stažení, Pravítko, ke stáhnutí, obrázek, Nástroje, ilustrační obrázek, download, klipart, cliparts, vektorový obrázek, Pravítko, svg, free

Doporučené použití klipartu: škola, koláž, openOffice, webové stránky, články, word, corelDraw, vstupenky, office, dokument, kalendář, fotografie, plakát, Adobe Illustrator, pozvánky, památník, Zoner Callisto

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Živý stromek zdarma, obrázek, klipart Stan ke stáhnutí nebo obrázek Mango ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.