Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pravítko, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pravítko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pravítko. Stahujte klipart Pravítko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pravítko? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravítko zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pravítko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravítko ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x747
1280x597
800x373
500x233
160x75

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 361 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pravítko se nachází v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zaoceánský parník ke stažení Podívejte se i na vektor Zelená ježibaba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Nigeru zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, klipart, ke stažení, obrázek, Pravítko, Pravítko, download, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, free, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, fotokniha, web, seminární práce, openOffice, kalendář, dokumenty, Twitter, plakát, inkscape, webové stránky, referáty, profilovka, dokument, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Hydrant ke stažení, obrázek Vločka ke stáhnutí nebo klipart Holka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.