Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zvoneček (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvoneček zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zvoneček. Stahujte klipart Zvoneček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvoneček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zvoneček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvoneček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
559x800
350x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 947 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Zvoneček s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Zvoneček patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Baseballista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Okurek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bob Marley ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, ke stažení, klipart, cliparts, grafika, ke stáhnutí, svg, Vánoce, obrázek, vektor, kliparty, Zvoneček, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, plakát, eshop, blog, škola, avatar, seminární práce, word, inkscape, Adobe Illustrator, PowerPoint, webové stránky, profil, diář, openOffice, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Dalekohled ke stáhnutí, vektor Tyranosaur zdarma nebo obrázek Ovocný věnec zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.