Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zvoneček, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvoneček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zvoneček. Stahujte klipart Zvoneček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Zvoneček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvoneček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zvoneček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvoneček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
559x800
350x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 947 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zvoneček se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Otakárek ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Didgeridoo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Satelit ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, cliparts, klipart, free, zdarma, download, Zvoneček, Vánoce, grafika, ke stažení, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, škola, dokument, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Twitter, prezentace, fotokniha, avatar, office, inkscape, kalendář, Pinterest, Instagram, Facebook, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Barevná vajíčka ke stáhnutí, ilustrace Pythagoras zdarma nebo vektor Student ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.