Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zvoneček, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvoneček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zvoneček. Stahujte klipart Zvoneček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Zvoneček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvoneček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zvoneček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvoneček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
559x800
350x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 947 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zvoneček je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sršák ke stažení Podívejte se i na ilustrace DRV ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Víla zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, kliparty, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, svg, klipart, download, Vánoce, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, profilovka, plakáty, openOffice, word, Twitter, office, dokument, PowerPoint, corelDraw, pozvánky, referáty, web, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Belgie ke stažení, vektor Kolibřík ke stáhnutí nebo obrázek Kuchař zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.