Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mapa (Mapy) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa ke stažení zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Mapa. Vektorový obrázek Mapa je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1276x1280
800x803
498x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 683 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: midkiffaries

Tento obrázek s názvem (Mapa) můžete sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Mapa je v sekci Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pivní sud ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pelé ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pírko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, klipart, Mapa, zdarma, download, svg, free, Mapy, Mapa, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, brožury, oznámení, avatar, word, prospekty, manuály, etikety, diář, bakalářská práce, památník, vizitky, katalog, vstupenky, eshop, pozvánky, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Žluté dýně ke stažení, vektor Eifelovka zdarma nebo ilustrace Hodinky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?