Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Basa, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basa zdarma ke stažení

Basa je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Basa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Basa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1334x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Basa je v kategorii Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rozesmátá blondýna ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Happy New Year zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Brouček ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Basa, grafika, svg, kliparty, ilustrace, cliparts, Hudba, klipart, download, ke stáhnutí, free, zdarma, vektor, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, kalendář, referáty, Adobe Illustrator , word, škola, profilovka, prezentace, blog, články, plakáty, Facebook, dokumenty, časopis, fotokniha, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Jihoafrická republika ke stáhnutí, klipart Žlutý smajlík zdarma nebo ilustrace Rybí kost ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.