Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Basa, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basa zdarma ke stažení

Basa je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Basa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Basa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1334x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Basa je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Miluji hudbu zdarma Podívejte se i na ilustrace Světová mapa ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Fretka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Basa, vektorový obrázek, Basa, vektor, download, klipart, cliparts, zdarma, grafika, Hudba, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: plakát, dokument, profil, kalendář, corelDraw, textové dokumenty, inkscape, fotokniha, blog, prezentace, office, referáty, škola, Facebook, webové stránky, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Dévédéčko zdarma, vektor Hvězdičky ke stažení nebo obrázek Žluté fazole ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.