Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Basa, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basa zdarma ke stažení

Basa je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Basa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Basa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1334x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Basa se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nekrmte trolly ke stažení Podívejte se i na klipart MIDI ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení štír zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Basa, obrázek, ke stažení, cliparts, Basa, klipart, vektor, svg, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, profil, články, plakát, openOffice, web, seminární práce, prezentace, kalendář, fotokniha, dokumenty, corelDraw, blog, Adobe Illustrator , profilovka, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Tank ke stažení, ilustrace Holubice ke stáhnutí nebo vektor Důchodkyně milují PC zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.