Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Basa, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basa zdarma ke stažení

Basa je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Basa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Basa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1334x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Basa se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sobi ke stažení Podívejte se i na vektor Tanzanie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hvězdičky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Hudba, cliparts, klipart, ilustrace, zdarma, vektor, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, svg, free, Basa, Basa, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, Twitter, openOffice, dokument, Facebook, prezentace, textové dokumenty, fotokniha, profilovka, plakáty, office, corelDraw, časopis, referáty, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Slánka ke stažení, obrázek Symbol ženy ke stáhnutí nebo klipart Mark Twain zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.