Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Basa (Hudba) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Basa ke stažení zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Basa. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Basa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Basa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1334x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Basa) můžete sdílet s vašimi přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Obrázek Basa je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Švédska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Opilý Santa ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Škola ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ilustrační obrázek, ilustrace, Basa, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, Basa, ke stažení, vektor, free, klipart, ke stáhnutí, Hudba

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, vizitky, škola, katalog, vstupenky, fotokniha, etikety, plakát, deníček, památník, eshop, Pinterest, Facebook, PowerPoint, magazín, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Oslík ke stažení, obrázek Rtuťový teploměr zdarma nebo obrázek, klipart Červené X ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.