Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Basa (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basa zdarma ke stažení

Basa je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Basa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Basa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1334x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Basa) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Basa patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sada smajlíků ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dikobraz ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Minerály ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Basa, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, svg, Basa, Hudba, zdarma, free, ilustrace, download, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, blog, prezentace, inkscape, památník, openOffice, Instagram, corelDraw, diář, Pinterest, plakát, avatar, etikety, plakáty, wordpress, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Lučištnice ke stažení, vektor Gibon ke stažení nebo obrázek Vědecká kalkulačka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.