Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Basa (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basa zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Basa. Vektorová ilustrace Basa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Basa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basa ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1334x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Basa) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Basa patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ganéša ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Štafle ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Keni ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Basa, Hudba, svg, zdarma, vektor, free, Basa, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, profilovka, wordpress, eshop, profil, textové dokumenty, web, diář, pozvánky, webové stránky, Twitter, etikety, plakát, plakáty, články

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Dýně klaun ke stažení, vektor Slunečnicové pole ke stažení nebo obrázek Bábovka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.