Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jaterník (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jaterník zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Jaterník. Kreslená ilustrace Jaterník je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Jaterník? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaterník zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Jaterník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaterník ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 217 596 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Eggib

Potěší nás, pokud budete tento klipart Jaterník sdílet s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Jaterník je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Su Ťij ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Turecka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžový hyacint zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, klipart, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, Jaterník, vektorový obrázek, svg, cliparts, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, download, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, časopis, office, openOffice, plakát, fotokniha, webové stránky, Twitter, video, etikety, wordpress, profilovka, PowerPoint, prezentace, word, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Julius Caesar zdarma, klipart Jmelí ke stáhnutí nebo ilustrace Donald Trump ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.