Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Biohazard, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Biohazard zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Biohazard. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Biohazard ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Biohazard? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biohazard zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Biohazard ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biohazard ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: martinix

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Biohazard je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční osvětlení zdarma Podívejte se i na obrázek Oranžová květina ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Družice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, obrázek, vektorový obrázek, Biohazard, free, grafika, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, kliparty, Biohazard, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakáty, Pinterest, office, Adobe Illustrator , openOffice, profil, plakát, avatar, referáty, inkscape, pozvánky, články, blog, seminární práce, webové stránky, profilovka

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hasičské auto zdarma, klipart Helikoptéra ke stažení nebo ilustrace Žabička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.