Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Biohazard, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Biohazard zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Biohazard. Stahujte klipart Biohazard v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biohazard zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Biohazard ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biohazard ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: martinix

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Biohazard se nachází v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Klíč ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mapa Slovenska zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Veselý duch ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Symboly, svg, vektorový obrázek, Biohazard, vektor, klipart, download, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokument, textové dokumenty, avatar, Twitter, Facebook, dokumenty, Adobe Illustrator , profil, kalendář, corelDraw, plakáty, časopis, fotokniha, články, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Srdíčka ke stáhnutí, ilustrace Indiánka zdarma nebo vektor Záchranka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.