Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ježek, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ježek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ježek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ježek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1078
1280x863
800x539
500x337
160x108

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ježek se nachází v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bible a kříž ke stažení Podívejte se i na vektor 7Z ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Gejša hudebnice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, Ježek, obrázek, vektor, kliparty, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, free, ke stažení, ilustrace, Zvířata, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , památník, referáty, PowerPoint, plakát, openOffice, Pinterest, Twitter, Instagram, corelDraw, blog, word, dokumenty, inkscape, textové dokumenty, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Tetování ke stažení, obrázek Kosa smrtky ke stáhnutí nebo klipart Cool smajlík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.