Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ježek, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ježek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ježek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ježek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1078
1280x863
800x539
500x337
160x108

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ježek patří do sekce Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hugo Chavez zdarma Podívejte se i na vektor Jednorožec ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace HTML formát ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, vektor, klipart, ilustrační obrázek, Zvířata, grafika, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Ježek, Ježek, ke stažení, download, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokument, seminární práce, prezentace, word, corelDraw, fotokniha, pozvánky, Facebook, časopis, Pinterest, referáty, office, plakáty, blog, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kostarika zdarma, obrázek Triceratops ke stažení nebo klipart Rozkrojená cibule ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.