Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ježek, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ježek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ježek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ježek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1078
1280x863
800x539
500x337
160x108

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ježek je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelená dodávka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Mexika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak B zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, vektor, zdarma, Ježek, svg, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, Ježek, download, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokument, corelDraw, textové dokumenty, office, Twitter, kalendář, Adobe Illustrator , pozvánky, openOffice, památník, škola, referáty, plakát, inkscape, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zmrzlinový pohár ke stažení, vektor Baba na koštěti ke stáhnutí nebo obrázek Pohádková beruška zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.