Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vysoušeč vlasů (Přístroje) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Vysoušeč vlasů ke stažení zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vysoušeč vlasů. Stahujte soubor Vysoušeč vlasů ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysoušeč vlasů zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vysoušeč vlasů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysoušeč vlasů ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 547 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vysoušeč vlasů sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Vysoušeč vlasů patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pravěká bojovnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chleba s máslem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ozubená kola zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, Přístroje, vektor, klipart, ilustrace, svg, obrázek, Vysoušeč vlasů, grafika, ke stáhnutí, free, ke stažení, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, tiskoviny, kalendář, diplomová práce, openOffice, letáky, avatar, Pinterest, webové stránky, eshop, oznámení, magazín, dokument, Zoner Callisto, články, logo, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Obytná dodávka zdarma, obrázek Orel zdarma nebo obrázek Jeskyně ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.