Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Larva, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Larva zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Larva. Pakliže si chcete obrázek Larva stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Larva zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Larva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Larva ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 591 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: forestgreen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Larva se nachází v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Japonska ke stažení Podívejte se i na vektor Motorka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrý veterán zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, vektor, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Larva, download, zdarma, klipart, Larva, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, corelDraw, blog, avatar, pozvánky, PowerPoint, profil, památník, dokumenty, škola, webové stránky, časopis, profilovka, textové dokumenty, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Tučnák v tričku ke stažení, obrázek Sókratés ke stáhnutí nebo klipart Smajlíci sada zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.