Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Larva (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Larva zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Larva. Klipart Larva je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Larva zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Larva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Larva ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 591 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: forestgreen

Líbí se vám klipart Larva? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Larva je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Laosu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vyděšená dýně ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Arizona ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, klipart, obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Hmyz, ilustrace, Larva, zdarma, kliparty, Larva, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, Pinterest, Facebook, fotokniha, památník, PowerPoint, word, škola, eshop, dokument, Instagram, webové stránky, plakát, wordpress, profilovka, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Tmavěmodré auto ke stažení, obrázek Lesotho ke stažení nebo vektor Vánoční skřítek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.