Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Larva, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Larva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Larva. Stahujte klipart Larva v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Larva zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Larva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Larva ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 591 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: forestgreen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Larva se nachází v kategorii Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Velké Británie ke stažení Podívejte se i na klipart Červené O ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bandoneón zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, kliparty, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, Larva, download, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, Larva, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, openOffice, word, časopis, fotokniha, Pinterest, profilovka, seminární práce, dokument, profil, kalendář, dokumenty, inkscape, PowerPoint, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart MKV ke stažení, ilustrace Zelená kraslice ke stáhnutí nebo vektor Mrkev zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.