Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Akvarijní ryba (Zvířata) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Akvarijní ryba stahujte zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Akvarijní ryba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Akvarijní ryba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní ryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Akvarijní ryba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní ryba ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 115 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cgillis73

Líbí se vám klipart Akvarijní ryba? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Akvarijní ryba patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bandoneón ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koloběžka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík bléé ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Akvarijní ryba, Akvarijní ryba, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, obrázek, kliparty, cliparts, download, svg, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, prezentace, fotokniha, web, koláž, oznámení, avatar, Zoner Callisto, Facebook, fotografie, office, bakalářská práce, diář, plakát, letáky, vizitky, prospekty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kouření zakázáno ke stažení, vektorový klipart Adam a Eva ke stažení nebo obrázek Fialové vejce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.