Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Akvarijní ryba (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akvarijní ryba zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Akvarijní ryba. Kreslená ilustrace Akvarijní ryba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Akvarijní ryba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní ryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Akvarijní ryba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní ryba ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 115 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cgillis73

Líbí se vám klipart Akvarijní ryba? Pak se podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Akvarijní ryba je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sněhové vločky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tučnák v tričku ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ďáblík ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, Zvířata, download, vektor, Akvarijní ryba, ke stáhnutí, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, free, obrázek, Akvarijní ryba, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, avatar, Adobe Illustrator, škola, dokumenty, seminární práce, kalendář, openOffice, wordpress, referáty, památník, dokument, inkscape, plakáty, diář, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Panama ke stažení, klipart Gumová stěrka ke stažení nebo ilustrace George Washington ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.