Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Akvarijní ryba (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akvarijní ryba zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Akvarijní ryba. Kreslená ilustrace Akvarijní ryba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní ryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Akvarijní ryba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní ryba ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 115 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cgillis73

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Akvarijní ryba se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Akvarijní ryba se nachází v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mandelík hajní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz čůrání ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zákaz natáčení zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Akvarijní ryba, kliparty, Akvarijní ryba, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, download, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, free, svg

Doporučené použití klipartu: etikety, textové dokumenty, památník, pozvánky, Twitter, corelDraw, články, office, Facebook, dokumenty, diář, Instagram, referáty, blog, plakáty, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart 5 Eurocentů zdarma, vektor Páv ke stáhnutí nebo obrázek Japonsko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.