Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šavlozubý tygr (Zvířata) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Šavlozubý tygr zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Šavlozubý tygr. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Šavlozubý tygr. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šavlozubý tygr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šavlozubý tygr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šavlozubý tygr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 819 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Šavlozubý tygr s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Šavlozubý tygr se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bylinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tři vajíčka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ibišek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, Šavlozubý tygr, ke stažení, klipart, Šavlozubý tygr, ke stáhnutí, vektor, svg, kliparty, Zvířata, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, časopis, škola, Adobe Illustrator, letáky, logo, památník, Instagram, prospekty, dokument, inkscape, blog, textové dokumenty, koláž, manuály, vstupenky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Santa Klaus ke stáhnutí, ilustrace Mapa Myanmaru zdarma nebo vektorový klipart Hippie bus zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.