Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Těhotenství, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Těhotenství zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Těhotenství. Vektorová ilustrace Těhotenství je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Těhotenství zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Těhotenství ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Těhotenství ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

916x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Těhotenství patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pirát zdarma Podívejte se i na vektor Narozeninové číslo 0 ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Znak kozoroh ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Těhotenství, grafika, Těhotenství, free, ilustrace, vektorový obrázek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: web, blog, textové dokumenty, word, Pinterest, seminární práce, PowerPoint, webové stránky, prezentace, články, office, pozvánky, openOffice, dokument, kalendář, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Laborantka zdarma, obrázek Mapa Nevady ke stažení nebo klipart Spící smajlík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.