Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Těhotenství (Ženy) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Těhotenství zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Těhotenství. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Těhotenství ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Těhotenství zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Těhotenství ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Těhotenství ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

916x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: molumen / molumen

Tento obrázek s názvem (Těhotenství) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Těhotenství je v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dárek se stuhou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Karty kříže ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Papoušek ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Těhotenství, Těhotenství, zdarma, klipart, ilustrace, svg, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, obrázek, free, Ženy, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, pozvánky, web, profilovka, eshop, video, dokument, škola, fotokniha, office, Adobe Illustrator, referáty, etikety, Facebook, články, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Dinosaurus ke stažení, obrázek, klipart Sushi z tuňáka ke stažení nebo vektorový klipart james clerk maxwell ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.