Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stodola, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stodola zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Stodola. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Stodola ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stodola zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stodola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stodola ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x924
1280x739
800x462
500x289
160x92

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 292 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stodola je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční pohlednice zdarma Podívejte se i na obrázek Kopírka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Benzínový kanystr ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, Stodola, vektor, free, svg, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, Stodola, obrázek, vektorový obrázek, grafika, Stavby, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, plakát, corelDraw, avatar, škola, textové dokumenty, časopis, seminární práce, Adobe Illustrator , prezentace, plakáty, památník, dokumenty, word, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zmrzlinový pohár zdarma, klipart Energy drink ke stažení nebo ilustrace Odpadky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.