Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stodola, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stodola zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Stodola. Klipart Stodola je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Stodola? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stodola zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stodola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stodola ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x924
1280x739
800x462
500x289
160x92

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 292 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stodola je v kategorii Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelená ozdoba zdarma Podívejte se i na obrázek Veselé Velikonoce ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Krocan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, obrázek, Stodola, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, free, Stodola, ilustrace, vektor, Stavby, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, prezentace, openOffice, Instagram, PowerPoint, kalendář, textové dokumenty, dokument, webové stránky, office, památník, web, pozvánky, články, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek 10 Euro zdarma, klipart Padák ke stažení nebo ilustrace Příbor ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.