Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dárková taška, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dárková taška zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dárková taška. Pakliže si chcete obrázek Dárková taška stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková taška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Dárková taška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková taška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
897x1280
560x800
350x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 673 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dárková taška se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Keni ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Chipsy zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Buráky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, klipart, ke stáhnutí, Dárková taška, grafika, svg, Dárková taška, download, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, Twitter, plakáty, Pinterest, prezentace, časopis, fotokniha, webové stránky, kalendář, referáty, Adobe Illustrator , plakát, inkscape, office, openOffice, profil

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Pánev ke stáhnutí, ilustrace BMW touring zdarma nebo vektor Zelené jablíčko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.