Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dárková taška (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dárková taška zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dárková taška. Obrázek Dárková taška je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Dárková taška? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková taška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dárková taška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková taška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
897x1280
560x800
350x500
112x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 673 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Dárková taška s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Dárková taška je v sekci Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Horká čokoláda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Abstraktní strom ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Přípitek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, svg, download, free, ke stáhnutí, Dárková taška, Vánoce, zdarma, klipart, vektor, vektorový obrázek, Dárková taška, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, diář, word, památník, textové dokumenty, office, plakáty, PowerPoint, webové stránky, Pinterest, Instagram, Facebook, etikety, seminární práce, profilovka, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Červené O zdarma, obrázek, klipart Pozor trollové ke stáhnutí nebo vektorový klipart Velikonoční vajíčko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.