Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dárková taška (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárková taška zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dárková taška. Stahujte klipart Dárková taška v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dárková taška? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková taška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dárková taška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková taška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
897x1280
560x800
350x500
112x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 673 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Dárková taška s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Dárková taška se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gabon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý autobus zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Lyra ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, ke stažení, obrázek, vektor, Dárková taška, ilustrační obrázek, free, Dárková taška, kliparty, Vánoce, grafika, ke stáhnutí, download, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, články, web, eshop, diář, profilovka, avatar, etikety, inkscape, profil, Pinterest, video, škola, office, kalendář, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Tuřín ke stáhnutí, vektorový obrázek Zákaz zbraní zdarma nebo vektorový obrázek Zmrzlina v kornoutu zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.