Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dárková taška (Vánoce) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Dárková taška stahujte zdarma

Dárková taška je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dárková taška nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková taška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dárková taška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková taška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
897x1280
560x800
350x500
112x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 673 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Dárková taška) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Dárková taška je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Michelle Trachtenberg ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dalekohled ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek STOP ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, klipart, download, Dárková taška, Vánoce, obrázek, Dárková taška, svg, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, vizitky, pozvánky, tiskoviny, katalog, diplomová práce, textové dokumenty, dokumenty, časopis, Instagram, eshop, články, plakát, Adobe Illustrator, web, office, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Strom ke stažení, vektor Dárky pod stromkem ke stažení nebo vektor Rozteklá čokoláda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.