Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dárková taška, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dárková taška zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dárková taška. Pakliže si chcete obrázek Dárková taška stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková taška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Dárková taška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková taška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
897x1280
560x800
350x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 673 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dárková taška se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Airbus A320 ke stažení Podívejte se i na klipart Guyana ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Rudý kříž zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, download, vektorový obrázek, grafika, Dárková taška, svg, vektor, free, ke stáhnutí, ilustrace, Vánoce, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, fotokniha, články, inkscape, profil, dokument, referáty, seminární práce, Instagram, PowerPoint, památník, Pinterest, kalendář, dokumenty, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Gumová stěrka ke stažení, ilustrace Včelka ke stáhnutí nebo vektor Škrabka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.