Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená šachovnice, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená šachovnice zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Červená šachovnice. Pakliže si chcete obrázek Červená šachovnice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Červená šachovnice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená šachovnice zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená šachovnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená šachovnice ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 132 386 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červená šachovnice je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart UFO ke stažení Podívejte se i na obrázek Odpalovací zařízení ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Perníková chaloupka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, ke stažení, obrázek, zdarma, ilustrace, vektor, cliparts, grafika, ke stáhnutí, Červená šachovnice, klipart, svg, ilustrační obrázek, Symboly

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, časopis, word, inkscape, články, dokument, web, openOffice, škola, office, profilovka, seminární práce, corelDraw, blog, prezentace, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Žena s nepovedeným účesem ke stažení, klipart Teploměr ke stáhnutí nebo ilustrace Malé písmeno L zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.