Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená šachovnice (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená šachovnice zdarma ke stažení

Červená šachovnice je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Pakliže si chcete obrázek Červená šachovnice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená šachovnice zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená šachovnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená šachovnice ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 132 386 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: DG-RA

Tento obrázek s názvem (Červená šachovnice) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Červená šachovnice je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Koleda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá vdova ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Afrika ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Symboly, cliparts, klipart, free, ke stáhnutí, kliparty, download, obrázek, svg, vektorový obrázek, vektor, Červená šachovnice, Červená šachovnice, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, plakát, škola, vstupenky, Pinterest, seminární práce, manuály, PowerPoint, články, časopis, inkscape, office, dokument, etikety, word, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Oranžová kraslice ke stažení, klipart Bílá kočka zdarma nebo ilustrace Strom v zimě ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.