Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mrňous, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrňous zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mrňous. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mrňous nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrňous zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mrňous ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrňous ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

776x1600
621x1280
388x800
243x500
78x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 441 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dog99x

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mrňous je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Labyrint zdarma Podívejte se i na ilustrace Narozeniny číslo 5 ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mleté maso ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, free, zdarma, download, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, grafika, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, Mrňous, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, blog, pozvánky, word, plakáty, avatar, office, inkscape, fotokniha, seminární práce, textové dokumenty, dokument, profilovka, profil, prezentace, Twitter

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Pečený krocan zdarma, vektor Koš s vajíčky ke stažení nebo obrázek Kulturista ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.