Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Plyšák se srdíčky (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plyšák se srdíčky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Plyšák se srdíčky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Plyšák se srdíčky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Plyšák se srdíčky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plyšák se srdíčky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Plyšák se srdíčky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plyšák se srdíčky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
440x500
141x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 013 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte klipart nazvaný Plyšák se srdíčky s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Plyšák se srdíčky se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Puzzle srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart I love you ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, ilustrace, obrázek, Plyšák se srdíčky, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, Plyšák se srdíčky, klipart, vektorový obrázek, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokument, textové dokumenty, diář, office, blog, web, seminární práce, profil, inkscape, Adobe Illustrator, Pinterest, Twitter, profilovka, prezentace, památník

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Důchodce ke stáhnutí, vektorový obrázek Honda HA-420 zdarma nebo vektorový obrázek Mlýnek na maso zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.