Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Plyšák se srdíčky, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plyšák se srdíčky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Plyšák se srdíčky. Kreslená ilustrace Plyšák se srdíčky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plyšák se srdíčky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Plyšák se srdíčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plyšák se srdíčky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
440x500
141x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 013 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Plyšák se srdíčky je v sekci Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Doktor ke stažení Podívejte se i na ilustrace Motyčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jin a Jang zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, Plyšák se srdíčky, ilustrace, download, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, Láska, vektor, zdarma, grafika, free, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, škola, Adobe Illustrator , textové dokumenty, plakát, památník, profilovka, Pinterest, inkscape, webové stránky, seminární práce, prezentace, plakáty, profil, Facebook, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Dětský vláček ke stažení, vektor Love ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Bruneje zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.