Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bohatství (Ostatní) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bohatství zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bohatství. Klipart Bohatství je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bohatství zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bohatství ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bohatství ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1571x1600
1256x1280
785x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 110 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Bohatství? Pak se podělte se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Bohatství je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Banán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hotel ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace M3U zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bohatství, ke stažení, obrázek, zdarma, download, Ostatní, vektor, cliparts, svg, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Bohatství, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: wordpress, profilovka, Instagram, web, kalendář, Facebook, textové dokumenty, časopis, webové stránky, památník, eshop, inkscape, profil, dokument, video, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Otisk prstu zdarma, klipart Ženich a nevěsta ke stáhnutí nebo ilustrace Elfka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.