Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bohatství, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bohatství zdarma ke stažení

Bohatství je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Bohatství v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bohatství? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bohatství zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bohatství ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bohatství ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1571x1600
1256x1280
785x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 110 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bohatství je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sakura ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Oliva zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Gramofonová deska ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, cliparts, klipart, kliparty, Bohatství, Ostatní, Bohatství, vektor, free, ilustrace, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, openOffice, referáty, prezentace, textové dokumenty, časopis, PowerPoint, památník, fotokniha, word, Twitter, dokument, články, Pinterest, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mapa Skotska ke stáhnutí, klipart Santa Panda zdarma nebo ilustrace Dítě ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.