Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bohatství, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bohatství zdarma ke stažení

Bohatství je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Bohatství v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bohatství? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bohatství zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bohatství ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bohatství ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1571x1600
1256x1280
785x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 110 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bohatství je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Peugeot 206 ke stažení Podívejte se i na obrázek Smajlík s rouškou ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno H zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, Bohatství, Bohatství, obrázek, Ostatní, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, ilustrace, free, kliparty, klipart, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, škola, Pinterest, inkscape, plakát, kalendář, blog, openOffice, Facebook, webové stránky, office, web, profilovka, avatar, PowerPoint, word

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Citroen SM ke stažení, klipart Světová mapa ke stáhnutí nebo ilustrace Venkovní teploměr zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.