Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bohatství, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bohatství zdarma ke stažení

Bohatství je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Bohatství v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bohatství? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bohatství zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bohatství ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bohatství ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1571x1600
1256x1280
785x800
491x500
157x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 110 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bohatství se nachází v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pneumatika ke stažení Podívejte se i na vektor Jabko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční ozdoba zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bohatství, grafika, download, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, vektor, zdarma, Ostatní, svg, ke stažení, Bohatství, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, PowerPoint, plakát, časopis, referáty, dokument, inkscape, profil, Instagram, prezentace, dokumenty, články, blog, word, webové stránky, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vánoční pohlednice ke stažení, obrázek Malajsie ke stáhnutí nebo klipart Megafon zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.