Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Koliha, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koliha zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Koliha. Stahujte klipart Koliha v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Koliha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koliha zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koliha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koliha ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1502
1280x1202
800x751
500x469
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 678 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Koliha se nachází v sekci Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hotdog ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Myška zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Notebook ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, grafika, zdarma, vektorový obrázek, free, download, Koliha, vektor, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, Koliha, klipart, Ptáci

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , časopis, profilovka, Twitter, dokumenty, textové dokumenty, PowerPoint, referáty, památník, office, profil, avatar, inkscape, kalendář, corelDraw, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Srdíčka ke stáhnutí, obrázek Indiánka zdarma nebo klipart Záchranka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.