Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Koliha, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koliha zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Koliha. Stahujte klipart Koliha v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Koliha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koliha zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Koliha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koliha ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1502
1280x1202
800x751
500x469
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 678 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Koliha je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strašidelný dům zdarma Podívejte se i na ilustrace Aerobik ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Půlka kiwi ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, cliparts, free, vektorový obrázek, download, kliparty, Ptáci, ke stáhnutí, Koliha, ilustrační obrázek, vektor, grafika, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, office, openOffice, prezentace, avatar, články, profil, inkscape, škola, seminární práce, word, Facebook, webové stránky, kalendář, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Dívka v hidžábu zdarma, vektor Zlaté N ke stažení nebo obrázek Audio přehrávač ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.