Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Koliha, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koliha zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Koliha. Stahujte klipart Koliha v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Koliha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koliha zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koliha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koliha ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1502
1280x1202
800x751
500x469
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 678 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Koliha patří do sekce Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Plato s vejci zdarma Podívejte se i na vektor Výtah ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Valentýnka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Ptáci, download, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, svg, Koliha, vektorový obrázek, klipart, Koliha

Doporučené použití klipartu: Pinterest, avatar, Facebook, časopis, plakáty, škola, textové dokumenty, inkscape, dokumenty, openOffice, PowerPoint, corelDraw, pozvánky, Instagram, office, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kudlanka nábožná zdarma, obrázek Modrá ozdoba ke stažení nebo klipart Zlatý prsten ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.