Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Křeček, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Křeček zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Křeček. Stahujte klipart Křeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křeček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Křeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křeček ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1074
1280x859
800x537
500x336
160x107

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 555 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Křeček se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gramofonová deska ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bílý jezdec zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Akordeon ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, free, vektor, zdarma, ilustrace, Zvířata, Křeček, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, svg, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, články, referáty, PowerPoint, webové stránky, dokument, blog, Pinterest, avatar, corelDraw, office, Twitter, profilovka, Facebook, plakát, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Drápy ke stáhnutí, obrázek Bílá ozdoba zdarma nebo klipart Činčila ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.