Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Křeček (Zvířata) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Křeček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Křeček. Klipart Křeček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křeček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Křeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křeček ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1074
1280x859
800x537
500x336
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 555 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Líbí se vám klipart Křeček? Pak se podělte s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Křeček je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Psaníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kamera zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pacient ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Křeček, ke stáhnutí, Zvířata, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, zdarma, free, klipart, kliparty, svg, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, Instagram, škola, wordpress, pozvánky, eshop, časopis, blog, články, kalendář, diář, památník, profil, plakát, Twitter, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Květina ke stáhnutí, vektor Plačící smajlík zdarma nebo obrázek Sportovní auto zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.