Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Křeček (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Křeček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Křeček. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Křeček v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křeček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Křeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křeček ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1074
1280x859
800x537
500x336
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 555 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Křeček s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Křeček patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek CSS formát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá stužka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Platinová medaile ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, free, cliparts, vektorový obrázek, grafika, klipart, ilustrace, kliparty, Křeček, obrázek, svg, Zvířata

Doporučené použití klipartu: blog, pozvánky, plakáty, inkscape, logo, avatar, office, Zoner Callisto, prospekty, časopis, Pinterest, dokument, video, textové dokumenty, magazín, bakalářská práce, vizitky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Lesbický symbol ke stáhnutí, ilustrace Červenka obecná ke stažení nebo obrázek Buvol zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.