Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ural-4320 (Doprava) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ural-4320 bezplatně ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Ural-4320. Vektorový obrázek Ural-4320 jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ural-4320 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ural-4320 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ural-4320 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x636
1280x509
800x318
500x199
160x64

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 330 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: derkommander0916

Zaujal vás náš klipart Ural-4320? Potom se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Ural-4320 patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lžička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrách ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Smutný smajlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Doprava, klipart, Ural-4320, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, svg, zdarma, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, bakalářská práce, Zoner Callisto, avatar, plakáty, corelDraw, word, profilovka, magazín, oznámení, letáky, Twitter, blog, plakát, Pinterest, Adobe Illustrator, tiskoviny

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Elektromobil zdarma, vektor Čínský Nový rok ke stáhnutí nebo klipart Muffin ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.