Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ural-4320 (Doprava) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ural-4320 zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ural-4320. Klipart Ural-4320 je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Ural-4320 v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ural-4320 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ural-4320 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ural-4320 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x636
1280x509
800x318
500x199
160x64

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 330 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: derkommander0916

Líbí se vám klipart Ural-4320? Pak se podělte se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Ural-4320 je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DOT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Les zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Roztomilá želva ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ural-4320, Doprava, zdarma, svg, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, Ural-4320, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, free, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, plakáty, referáty, seminární práce, web, Twitter, corelDraw, etikety, kalendář, plakát, inkscape, diář, video, dokumenty, památník, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Konipas ke stáhnutí, obrázek, klipart Mapa Utahu zdarma nebo vektorový klipart Kachní vejce zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.