Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Krystal soli (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krystal soli zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Krystal soli. Klipart Krystal soli je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krystal soli zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krystal soli ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krystal soli ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1457
1280x1166
800x729
500x455
160x146

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 759 537 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: J_Alves

Obrázek, klipart pojmenovaný Krystal soli můžete sdílet s vašimi přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Krystal soli je v kategorii Obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Rubín ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté kytky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Čtyřlístek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, grafika, download, ilustrace, free, Krystal soli, svg, zdarma, ilustrační obrázek, Krystal soli, obrázek, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, word, škola, dokumenty, památník, časopis, web, openOffice, blog, webové stránky, pozvánky, Adobe Illustrator, wordpress, plakát, eshop, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Bílý autobus zdarma, obrázek M3U ke stáhnutí nebo vektor Detektiv ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.