Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Krystal soli (Věda) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krystal soli zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Krystal soli. Klipart Krystal soli je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krystal soli zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krystal soli ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krystal soli ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1457
1280x1166
800x729
500x455
160x146

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 759 537 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: J_Alves

Zaujal vás náš klipart Krystal soli? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Krystal soli se nachází v sekci Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jack Russell teriér ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Agentka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Fialový autobus ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, grafika, vektor, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, Krystal soli, ilustrace, cliparts, zdarma, klipart, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, pozvánky, diář, avatar, plakát, PowerPoint, plakáty, etikety, word, Pinterest, škola, office, wordpress, články, corelDraw, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Černá ozdoba ke stáhnutí, ilustrace CSS ikona zdarma nebo klipart Fazole zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.