Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Potkan, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Potkan zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Potkan. Klipart Potkan je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potkan zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Potkan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potkan ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1586
1280x1269
800x793
500x496
160x159

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 787 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Potkan je v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pankáčka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dětské hřiště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Brokolice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, download, obrázek, kliparty, klipart, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, Potkan, free, grafika, ilustrační obrázek, Potkan, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, inkscape, openOffice, word, fotokniha, office, časopis, dokument, textové dokumenty, web, profil, profilovka, kalendář, Twitter, dokumenty, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Žena v bazénu ke stažení, vektor Vysmátý smajlík ke stáhnutí nebo obrázek Solární elektrárna zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.