Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Potkan, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Potkan zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Potkan. Klipart Potkan je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potkan zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Potkan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potkan ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1586
1280x1269
800x793
500x496
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 787 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Potkan je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zamilovaní sloni ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kravička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Online ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, obrázek, ke stažení, grafika, klipart, Potkan, Potkan, Zvířata, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakáty, textové dokumenty, Twitter, prezentace, word, profil, webové stránky, pozvánky, blog, seminární práce, avatar, články, dokumenty, openOffice, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Červený dárek ke stáhnutí, klipart Zákaz zbraní zdarma nebo ilustrace Paul von Hindenburg ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.