Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Potkan (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Potkan zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Potkan. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potkan zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Potkan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potkan ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1586
1280x1269
800x793
500x496
160x159

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 787 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: qubodup

Tento obrázek s názvem (Potkan) můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Potkan je v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 2 Eura ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Točená zmrzlina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Modrý pták zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Potkan, download, kliparty, zdarma, obrázek, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Zvířata, Potkan, cliparts, klipart, ke stažení, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, word, pozvánky, profilovka, kalendář, Pinterest, inkscape, diář, časopis, plakát, web, seminární práce, corelDraw, wordpress, Facebook, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Věžák zdarma, vektorový obrázek AMC Gremlin ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Ředkve ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.