Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Turista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Turista zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Turista. Kreslená ilustrace Turista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Turista? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Turista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 790 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Turista můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Turista patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Secesní plakát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Raketa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Klaun očkatý zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, Turista, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, kliparty, Turista, svg, zdarma, grafika, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, Pinterest, blog, brožury, wordpress, seminární práce, dokumenty, Twitter, word, pozvánky, vstupenky, vizitky, openOffice, fotokniha, referáty, dokument, deníček

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Krimpovací kleště zdarma, vektor Zlatý kříž zdarma nebo klipart Andílci ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.