Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Turista (Muži) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Turista zdarma ke stažení

Turista je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Turista v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Turista? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Turista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Zaujal vás náš klipart Turista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Turista se nachází v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rozesmátá blondýna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Filipíny ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ježura zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, Turista, vektor, ilustrace, kliparty, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, Turista, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, textové dokumenty, profil, video, Pinterest, office, openOffice, dokumenty, word, fotokniha, prezentace, referáty, diář, články, Twitter, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vrtulník zdarma, ilustrace Růžový slon ke stáhnutí nebo klipart Elektrická kytara ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.