Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Turista (Muži) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Turista zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Turista. Obrázek Turista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Turista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 790 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Turista s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Turista se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Somrák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Angelina Jolie zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Taiwan ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Turista, ilustrace, cliparts, zdarma, Turista, grafika, klipart, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, Muži, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, památník, koláž, fotokniha, vstupenky, blog, vizitky, openOffice, Facebook, Pinterest, wordpress, webové stránky, prospekty, diplomová práce, profil, avatar, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Zavírací špendlík ke stáhnutí, vektor Zlatý kříž zdarma nebo vektorový obrázek Červený pták zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.