Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Turista, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Turista zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Turista. Kreslená ilustrace Turista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Turista? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Turista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Turista je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Srdíčko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kolie zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mnich ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, download, ke stažení, free, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, Turista, Muži, svg, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, fotokniha, památník, seminární práce, inkscape, web, Instagram, PowerPoint, avatar, škola, pozvánky, profilovka, profil, prezentace, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Včelička ke stáhnutí, vektor Dýně frajer zdarma nebo obrázek Pákistán ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.