Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Turista, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Turista zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Turista. Kreslená ilustrace Turista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Turista? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Turista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Turista se nachází v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík ke stažení Podívejte se i na vektor Filmové srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lanovka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, cliparts, ilustrace, Turista, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, grafika, free, Turista, Muži

Doporučené použití klipartu: corelDraw, openOffice, dokumenty, prezentace, články, profilovka, kalendář, PowerPoint, škola, Adobe Illustrator , pozvánky, Twitter, web, profil, webové stránky, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Santova čepice ke stažení, obrázek Mečoun ke stáhnutí nebo klipart Jablko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.