Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zombík (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zombík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zombík. Stahujte klipart Zombík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zombík zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zombík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zombík ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zombík s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Zombík patří do sekce Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rtuťový teploměr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Likvidátorka manželových úspor ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ninja ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Zombík, vektor, ke stáhnutí, Zombík, ke stažení, zdarma, grafika, Halloween, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokument, Twitter, inkscape, prezentace, plakáty, webové stránky, avatar, word, Facebook, video, web, textové dokumenty, škola, profil, wordpress

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Digitální číslo 4 ke stažení, obrázek, klipart Citroen GS ke stažení nebo vektorový klipart Brouk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.