Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zombík, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zombík zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zombík. Kreslená ilustrace Zombík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zombík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zombík zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zombík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zombík ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zombík je v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bernardýn zdarma Podívejte se i na obrázek PSD ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pět dýní ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, Halloween, kliparty, obrázek, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, Zombík, svg, download, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, blog, corelDraw, Facebook, word, openOffice, dokument, profilovka, fotokniha, webové stránky, časopis, plakáty, dokumenty, plakát, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mapa zdarma, klipart Servírka ke stažení nebo ilustrace Mapa Skotska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.