Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zombík, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zombík zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zombík. Vektorová ilustrace Zombík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Zombík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zombík zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zombík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zombík ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zombík je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Abstraktní stromek zdarma Podívejte se i na ilustrace Topaz ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Public Domain ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, svg, ilustrační obrázek, kliparty, download, Zombík, klipart, Halloween, vektor, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, články, Twitter, seminární práce, referáty, Adobe Illustrator , škola, pozvánky, word, inkscape, plakát, fotokniha, Facebook, časopis, corelDraw, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Azurová stužka zdarma, vektor Průhledný duch ke stažení nebo obrázek Mapa Mali ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.