Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Motýl, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motýl zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Motýl. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Motýl v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1017
1280x814
800x509
500x318
160x102

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 194 232 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Motýl je v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Alžírsko ke stažení Podívejte se i na ilustrace Arménie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Kosova zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, download, zdarma, ilustrace, Hmyz, Motýl, vektor, grafika, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, časopis, Adobe Illustrator , škola, fotokniha, webové stránky, dokument, web, openOffice, PowerPoint, památník, inkscape, office, profilovka, Pinterest, články

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Koš s vajíčky ke stažení, vektor Kaštany ke stáhnutí nebo obrázek Sup zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.