Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Motýl, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motýl zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Motýl. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Motýl. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Motýl? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Motýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1017
1280x814
800x509
500x318
160x102

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 194 232 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Motýl je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fialové vejce ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Modrý autobus zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Meče a štít ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, svg, kliparty, Motýl, ilustrace, cliparts, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, Hmyz, download, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, fotokniha, webové stránky, škola, Instagram, Adobe Illustrator , dokumenty, word, plakát, Pinterest, blog, časopis, profilovka, textové dokumenty, Twitter, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Fialový smajlík ke stáhnutí, klipart Margarita zdarma nebo ilustrace Lýkohub ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.