Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Znak štír, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak štír zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Znak štír. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Znak štír ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Znak štír? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak štír zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znak štír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak štír ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1240
1280x992
800x620
500x387
160x124

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 287 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Znak štír je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Injekce ke stažení Podívejte se i na ilustrace Piknik ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pohár se zmrzlinou zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, obrázek, Znak štír, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, Znak štír, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, vektor, Symboly

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, web, webové stránky, dokumenty, referáty, openOffice, kalendář, prezentace, seminární práce, profilovka, profil, časopis, plakát, články, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Kůň ke stažení, vektor Dolar ke stáhnutí nebo obrázek Krystal soli zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.