Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Znak štír (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak štír zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Znak štír. Vektorový obrázek Znak štír je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak štír zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Znak štír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak štír ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1240
1280x992
800x620
500x387
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 287 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Znak štír) můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Znak štír se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Anarchie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Psací stroj ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Akvarijní rybka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Znak štír, ilustrace, klipart, Symboly, ilustrační obrázek, ke stažení, Znak štír, svg, vektor, obrázek, free, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, web, PowerPoint, seminární práce, video, památník, Twitter, prezentace, inkscape, články, referáty, webové stránky, blog, dokument, Adobe Illustrator, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Rozbitá láhev ke stažení, obrázek, klipart Zlatý otazník ke stažení nebo vektorový klipart Kazoo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.