Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Znak štír (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Znak štír ke stažení zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Znak štír. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Znak štír. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak štír zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Znak štír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak štír ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1240
1280x992
800x620
500x387
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 287 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Znak štír) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Znak štír patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Violoncellistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytice karafiátů ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Aerobik ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Symboly, kliparty, Znak štír, vektor, download, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, free, obrázek, ke stažení, Znak štír, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, inkscape, plakáty, brožury, Zoner Callisto, prezentace, blog, články, Instagram, oznámení, dokument, wordpress, kalendář, corelDraw, pozvánky, dokumenty, office

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Retrívr ke stažení, obrázek, klipart Růžový stromeček zdarma nebo obrázek Žralok hedvábný ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.