Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mechanik, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mechanik zdarma ke stažení

Mechanik je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mechanik ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
800x933
428x500
136x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 028 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mechanik je v kategorii Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelené auto ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mrtvola zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sókratés ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, Mechanik, ke stáhnutí, Muži, svg, Mechanik, ke stažení, free, vektor, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, profil, pozvánky, dokument, openOffice, office, památník, kalendář, webové stránky, Facebook, Adobe Illustrator , Twitter, plakát, Instagram, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Česnek ke stáhnutí, klipart Mapa Polska zdarma nebo ilustrace Lískový ořech ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.