Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mechanik (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mechanik zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Mechanik. Pakliže si chcete obrázek Mechanik stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mechanik ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
800x933
428x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 028 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jonata

Sdílejte klipart nazvaný Mechanik se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Mechanik je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart PDF dokument ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Marakas zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Růžová mašle ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, download, grafika, ke stáhnutí, kliparty, klipart, Mechanik, svg, vektorový obrázek, cliparts, Muži, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, office, fotokniha, památník, manuály, Facebook, plakáty, profil, plakát, profilovka, eshop, PowerPoint, články, prezentace, blog, dokument, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Mandolína ke stáhnutí, obrázek Belgie ke stažení nebo vektor Sherlock Holmes zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.