Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mechanik (Muži) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mechanik ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Mechanik. Vektorový obrázek Mechanik je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mechanik ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
800x933
428x500
136x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 266 028 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jonata

Potěší nás, pokud budete tento klipart Mechanik sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Mechanik patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Terej bílý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ibišek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Tuňák zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Mechanik, ilustrační obrázek, Mechanik, cliparts, ke stažení, svg, obrázek, free, Muži, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: manuály, letáky, dokument, inkscape, fotokniha, Instagram, Adobe Illustrator, Pinterest, magazín, eshop, logo, vstupenky, brožury, avatar, plakát, památník, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Dioxin zdarma, obrázek Belgie ke stažení nebo obrázek Rubínový šperk ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.