Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mechanik, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mechanik zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Mechanik. Pakliže si chcete obrázek Mechanik stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mechanik ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
800x933
428x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 028 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mechanik je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zvoneček zdarma Podívejte se i na ilustrace Gabon ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Motýli ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, free, Mechanik, ke stáhnutí, svg, kliparty, ke stažení, obrázek, Mechanik, cliparts, vektorový obrázek, klipart, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, Twitter, profilovka, avatar, kalendář, památník, dokument, webové stránky, Adobe Illustrator , word, web, časopis, openOffice, plakát, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zelené Lamborghini zdarma, vektor Černé vajíčko ke stažení nebo obrázek Oříšková čokoláda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.