Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mechanik, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mechanik zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Mechanik. Pakliže si chcete obrázek Mechanik stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Mechanik ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mechanik ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
800x933
428x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 266 028 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mechanik se nachází v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté A ke stažení Podívejte se i na klipart Koliha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Žluté dýně zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, svg, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, download, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, free, Mechanik, cliparts, kliparty, Mechanik

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, fotokniha, referáty, blog, Adobe Illustrator , profil, památník, office, openOffice, dokument, Instagram, inkscape, textové dokumenty, škola, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Silniční kolo ke stažení, ilustrace Slunéčko osmnáctitečné ke stáhnutí nebo vektor Rychlovarná konvice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.