Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Symbol muže (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Symbol muže zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Symbol muže. Vektorová ilustrace Symbol muže je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Symbol muže? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Symbol muže zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Symbol muže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Symbol muže ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 383 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: kumar35885

Zaujal vás náš klipart Symbol muže? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Symbol muže je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart George Floyd ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sašimi ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Tanzanie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, Symbol muže, download, kliparty, ke stáhnutí, Symboly, klipart, svg, Symbol muže, zdarma, obrázek, free, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, PowerPoint, avatar, diář, profil, etikety, Instagram, časopis, plakát, referáty, Twitter, corelDraw, textové dokumenty, dokumenty, web, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Plavec zdarma, obrázek Srdíčkové srdce ke stáhnutí nebo vektor Myška ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.