Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Paragraf (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Paragraf ke stažení zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Paragraf. Stahujte soubor Paragraf ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paragraf zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Paragraf ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paragraf ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: bocian

Zaujal vás náš klipart Paragraf? Potom se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Paragraf je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Déšť ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Papuchalk ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sovětské vajíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, zdarma, Paragraf, kliparty, grafika, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, download, ilustrace, ke stáhnutí, free, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: letáky, pozvánky, Adobe Illustrator, eshop, video, blog, časopis, články, Twitter, škola, fotokniha, deníček, web, bakalářská práce, magazín, plakát, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Složka zdarma, ilustrace Oranžová květina ke stáhnutí nebo ilustrace Modrá kraslice ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.