Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Paragraf, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Paragraf zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Paragraf. Vektorová ilustrace Paragraf je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paragraf zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Paragraf ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paragraf ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bocian

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Paragraf se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční svícen ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mig-15 zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace HTML ikona ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, grafika, free, cliparts, vektor, zdarma, download, ke stažení, kliparty, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, Pinterest, PowerPoint, profil, profilovka, openOffice, Twitter, referáty, seminární práce, avatar, dokumenty, prezentace, Instagram, textové dokumenty, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Chléb a víno ke stáhnutí, obrázek Sanitka zdarma nebo klipart Baletka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.