Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Paragraf (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Paragraf zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Paragraf. Vektorová ilustrace Paragraf je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Paragraf? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paragraf zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Paragraf ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paragraf ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 486 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: bocian

Potěší nás, pokud budete tento klipart Paragraf sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Paragraf je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Ruská mapa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Želví krunýř ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tamarind zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Paragraf, Paragraf, free, cliparts, kliparty, grafika, download, vektor, ilustrační obrázek, svg, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Symboly, ke stažení

Doporučené použití klipartu: wordpress, eshop, kalendář, video, diář, dokument, dokumenty, prezentace, textové dokumenty, PowerPoint, etikety, referáty, openOffice, Pinterest, avatar, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Vlak zdarma, klipart Kouření zakázáno ke stáhnutí nebo ilustrace Phalaenopsis ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.