Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Paragraf, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Paragraf zdarma ke stažení

Paragraf je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Paragraf je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Paragraf? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paragraf zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Paragraf ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paragraf ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bocian

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Paragraf se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ametyst ke stažení Podívejte se i na vektor Raketoplán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz marihuany zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Symboly, vektor, download, vektorový obrázek, obrázek, svg, kliparty, Paragraf, Paragraf, klipart, ilustrační obrázek, free, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, památník, blog, články, corelDraw, inkscape, dokument, profil, openOffice, dokumenty, Adobe Illustrator , word, plakáty, kalendář, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Sterilovaná zelenina ke stažení, obrázek Červené I ke stáhnutí nebo klipart Valentýn zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.