Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bicí, Hudba nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bicí zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bicí. Klipart Bicí je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bicí? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bicí zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bicí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bicí ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1223
1280x978
800x611
500x382
160x122

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 567 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bicí se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černá ozdoba ke stažení Podívejte se i na vektor Download ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace 31.12. zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, free, Bicí, vektorový obrázek, cliparts, Hudba, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, grafika, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, profilovka, Pinterest, plakáty, word, avatar, památník, kalendář, články, PowerPoint, škola, profil, prezentace, Facebook, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Zapalovač ke stažení, obrázek Panda ke stáhnutí nebo klipart Důl zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.