Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bicí, Hudba nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bicí zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bicí. Klipart Bicí je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bicí? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bicí zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bicí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bicí ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1223
1280x978
800x611
500x382
160x122

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 567 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bicí je v kategorii Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeninové číslo 2 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Bosna a Hercegovina zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Anakonda ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bicí, zdarma, vektorový obrázek, free, svg, Bicí, klipart, kliparty, grafika, download, Hudba, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, plakát, office, profil, Pinterest, plakáty, avatar, Adobe Illustrator , škola, kalendář, fotokniha, články, časopis, word, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Strýček Sam ke stáhnutí, klipart Nikaragua zdarma nebo ilustrace Velikonoční vajíčka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.