Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cizokrajné ovoce (Ovoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cizokrajné ovoce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Cizokrajné ovoce. Vektorový obrázek Cizokrajné ovoce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Cizokrajné ovoce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizokrajné ovoce zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cizokrajné ovoce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizokrajné ovoce ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 768 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Cizokrajné ovoce můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Cizokrajné ovoce je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Online ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Virtuální realita ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Leguán kubánský zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cizokrajné ovoce, kliparty, grafika, klipart, cliparts, download, ke stáhnutí, obrázek, vektor, svg, free, Cizokrajné ovoce, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, openOffice, Twitter, dokument, referáty, profilovka, word, dokumenty, plakát, inkscape, prezentace, seminární práce, profil, Adobe Illustrator, etikety, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Airbus Beluga zdarma, vektorový klipart Bodhrán ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Roštěná ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.