Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cizokrajné ovoce (Ovoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Cizokrajné ovoce ke stažení zdarma

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Cizokrajné ovoce. Klipart Cizokrajné ovoce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizokrajné ovoce zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cizokrajné ovoce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizokrajné ovoce ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 768 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Cizokrajné ovoce? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Cizokrajné ovoce patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Středoafrická republika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malované vajíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Římský salát zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Cizokrajné ovoce, download, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, Cizokrajné ovoce, ke stáhnutí, free, zdarma, Ovoce, klipart, cliparts, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, katalog, inkscape, wordpress, fotokniha, prezentace, bakalářská práce, oznámení, textové dokumenty, Facebook, škola, prospekty, dokument, web, články, koláž, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Dům s fotovoltaikou zdarma, vektor Gumová stěrka ke stáhnutí nebo klipart Absinth ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.