Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tulipány v truhlíku (Květiny) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipány v truhlíku zadarmo ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Tulipány v truhlíku. Doporučujeme stahovat obrázek Tulipány v truhlíku ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány v truhlíku zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tulipány v truhlíku ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány v truhlíku ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 236 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Tulipány v truhlíku s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Tulipány v truhlíku se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bukvice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kozorožec zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Pět dýní ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, obrázek, cliparts, zdarma, kliparty, svg, Tulipány v truhlíku, Tulipány v truhlíku, Květiny, download, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: magazín, Instagram, Twitter, tiskoviny, Facebook, diář, Adobe Illustrator, referáty, fotografie, corelDraw, inkscape, pozvánky, word, koláž, Zoner Callisto, etikety, oznámení

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Fidget spinner ke stáhnutí, obrázek Motýl s květinami ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Pirátská lodička zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.