Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrnec, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrnec zdarma ke stažení

Hrnec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Hrnec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrnec zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrnec ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 896 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hrnec je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Číňan zdarma Podívejte se i na obrázek Image ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Veselé vajíčko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, obrázek, ilustrace, Hrnec, Hrnec, zdarma, Jídlo, free, kliparty, grafika, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, Adobe Illustrator , openOffice, profilovka, plakát, kalendář, office, Facebook, blog, plakáty, Twitter, škola, Instagram, avatar, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Potkan zdarma, klipart Kostýmy ke stažení nebo ilustrace Frakční baňka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.