Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrnec, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrnec zdarma ke stažení

Hrnec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Hrnec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrnec zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrnec ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 896 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hrnec patří do sekce Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chodící vajíčko zdarma Podívejte se i na vektor Špagety ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vrána ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, kliparty, ilustrace, download, grafika, free, ilustrační obrázek, zdarma, Hrnec, vektorový obrázek, obrázek, vektor, Hrnec, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, škola, word, profilovka, inkscape, referáty, avatar, dokument, pozvánky, články, Twitter, office, Pinterest, plakáty, kalendář, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zákaz dětí zdarma, obrázek Opera Sydney ke stažení nebo klipart Vyplazený jazyk ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.