Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jezdec, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jezdec zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jezdec. Kreslená ilustrace Jezdec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Jezdec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezdec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 579 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jezdec se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté D ke stažení Podívejte se i na klipart Růžička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Strom s dárky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Symboly, vektorový obrázek, zdarma, free, Jezdec, vektor, ke stažení, svg, kliparty, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, prezentace, památník, blog, Twitter, pozvánky, Facebook, profil, office, avatar, škola, plakát, časopis, corelDraw, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mapa Japonska ke stažení, ilustrace Zřícenina ke stáhnutí nebo vektor Lékařka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.