Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zelený motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený motýl zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zelený motýl. Klipart Zelený motýl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 917 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: PhilipBarrington

Zaujal vás náš klipart Zelený motýl? Potom se podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Zelený motýl je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Černá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené E ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Mao zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Zelený motýl, ilustrační obrázek, Zelený motýl, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, ilustrace, svg, klipart, Hmyz, cliparts, free, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Pinterest, Facebook, blog, dokument, časopis, wordpress, office, brožury, etikety, video, dokumenty, eshop, Instagram, památník, pozvánky, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Prase divoké zdarma, obrázek, klipart Narozeninové číslo 8 ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Fast food ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.