Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelený motýl, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený motýl zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zelený motýl. Obrázek Zelený motýl je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelený motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 917 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelený motýl patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeninové číslo 2 zdarma Podívejte se i na vektor Bosna a Hercegovina ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Anakonda ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Hmyz, ilustrace, svg, grafika, vektor, download, free, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, Facebook, profilovka, Adobe Illustrator , referáty, Pinterest, dokumenty, corelDraw, inkscape, Twitter, PowerPoint, textové dokumenty, dokument, škola, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Chameleon zdarma, obrázek Motýli ke stažení nebo klipart Hummus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.