Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelený motýl, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený motýl zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zelený motýl. Obrázek Zelený motýl je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 917 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelený motýl je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zip zdarma Podívejte se i na ilustrace Ovocný salát ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Gabon ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ke stáhnutí, Zelený motýl, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, svg, vektor, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, seminární práce, dokument, webové stránky, plakát, word, pozvánky, památník, Instagram, dokumenty, plakáty, Twitter, textové dokumenty, časopis, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Sókratés zdarma, vektor 50 Euro ke stažení nebo obrázek Zlaté B ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.