Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zelený motýl (Hmyz) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený motýl zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zelený motýl. Klipart Zelený motýl je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelený motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 917 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: PhilipBarrington

Obrázek, klipart pojmenovaný Zelený motýl můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Zelený motýl se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace ODG ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Guiro ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Černý kůň zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, zdarma, klipart, cliparts, Zelený motýl, download, obrázek, Hmyz, svg, free, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, inkscape, PowerPoint, Instagram, fotokniha, avatar, openOffice, web, referáty, etikety, Twitter, Pinterest, textové dokumenty, profil, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Sanitka zdarma, ilustrace Král ke stáhnutí nebo klipart Modrá kočka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.