Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Laktóza, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Laktóza zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Laktóza. Klipart Laktóza je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Laktóza ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x434
160x139

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 377 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Laktóza je v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Volant ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Symbol míru zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Znak střelec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Laktóza, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, Laktóza, ilustrace, Věda, zdarma, vektor, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Instagram, inkscape, články, seminární práce, kalendář, časopis, webové stránky, památník, plakáty, profil, Adobe Illustrator , prezentace, referáty, pozvánky, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Štít ke stáhnutí, klipart Limenitis trivena zdarma nebo ilustrace Stromový dům ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.