Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Laktóza, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Laktóza zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Laktóza. Klipart Laktóza je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Laktóza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x434
160x139

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 377 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Laktóza je v sekci Kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rubínový šperk ke stažení Podívejte se i na ilustrace Narozeninové číslo 7 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Srdce z duhy zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, ke stáhnutí, download, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, zdarma, Laktóza, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, fotokniha, avatar, webové stránky, Instagram, inkscape, Pinterest, textové dokumenty, prezentace, web, blog, pozvánky, Adobe Illustrator , PowerPoint, články, office

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Žluté vajíčko ke stažení, vektor Abstraktní květ ke stáhnutí nebo obrázek Banány zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.