Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Laktóza (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Laktóza zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Laktóza. Kreslená ilustrace Laktóza je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Laktóza ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x434
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 377 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Laktóza s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Laktóza je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vánoční pudink ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sněžení zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek ODS soubor ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, kliparty, Věda, ilustrace, Laktóza, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, klipart, Laktóza, cliparts, vektor, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, seminární práce, plakáty, webové stránky, dokument, openOffice, Facebook, dokumenty, prezentace, PowerPoint, Twitter, office, profil, referáty, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Vánoční kýč ke stáhnutí, obrázek Muffin zdarma nebo vektor Venuše zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.