Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Laktóza (Věda) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Laktóza zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Laktóza. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Laktóza nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Laktóza? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Laktóza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x434
160x139

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 377 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Laktóza s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Laktóza se nachází v kategorii Obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dáma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Baset ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Sada šroubováků zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, vektorový obrázek, svg, ke stažení, obrázek, free, ilustrace, Laktóza, ke stáhnutí, zdarma, vektor, Laktóza, Věda, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, eshop, etikety, dokument, office, video, škola, pozvánky, openOffice, profilovka, PowerPoint, profil, fotokniha, webové stránky, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Graffiti zdarma, obrázek Kalifornie ke stáhnutí nebo vektor Romantický dárek ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.