Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Lesní roh (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lesní roh zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Lesní roh. Vektorová ilustrace Lesní roh je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesní roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lesní roh ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesní roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 137 827 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: ArtFavor

Sdílejte obrázek, klipart Lesní roh s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Lesní roh patří do kategorie Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tlačítkový telefon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Složka s obrázky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Znamení štír ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, svg, free, ilustrace, zdarma, ke stažení, vektor, Lesní roh, cliparts, klipart, grafika, Hudba, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, profil, blog, office, avatar, Adobe Illustrator, Facebook, Instagram, prezentace, webové stránky, pozvánky, eshop, profilovka, dokumenty, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Snowboardistka ke stáhnutí, ilustrace Krkavec zdarma nebo klipart Zlatý drak zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.