Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lesní roh (Hudba) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lesní roh zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Lesní roh. Obrázek Lesní roh je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesní roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lesní roh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesní roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 137 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ArtFavor

Zaujal vás náš klipart Lesní roh? Potom se podělte s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Lesní roh se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gloster gladiator ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Éclair ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Čaroděj zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, Hudba, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, download, kliparty, Lesní roh, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, Instagram, video, kalendář, PowerPoint, web, prezentace, eshop, Adobe Illustrator, pozvánky, škola, Pinterest, textové dokumenty, webové stránky, avatar, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Dioxin zdarma, ilustrace Vyznání lásky ke stáhnutí nebo klipart Hlásná trouba ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.