Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lesní roh (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lesní roh zdarma ke stažení

Lesní roh je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Lesní roh je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lesní roh? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesní roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Lesní roh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesní roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 137 827 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ArtFavor

Obrázek, klipart pojmenovaný Lesní roh můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Lesní roh se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční ozdoby ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunéčko osmnáctitečné ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jmenovka na dárky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hudba, obrázek, free, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, Lesní roh, svg, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, klipart, download, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, office, etikety, diář, avatar, PowerPoint, Facebook, časopis, openOffice, inkscape, plakáty, dokument, články, eshop, škola, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Světlezelená stužka zdarma, obrázek, klipart Adventní kalendář ke stáhnutí nebo vektorový klipart Džusík ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.