Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lesní roh, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lesní roh zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lesní roh. Stahujte klipart Lesní roh v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesní roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Lesní roh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesní roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 137 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lesní roh patří do sekce Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelený drahokam zdarma Podívejte se i na klipart Monitor ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kokosový ořech ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, Lesní roh, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, zdarma, vektor, grafika, cliparts, download, klipart, free, kliparty, Hudba

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, plakát, profil, pozvánky, dokument, Adobe Illustrator , office, Instagram, corelDraw, textové dokumenty, seminární práce, referáty, památník, dokumenty, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Červené Q zdarma, ilustrace Renault Twingo ke stažení nebo vektor Šnorchl ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.