Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lesní roh, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lesní roh zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lesní roh. Stahujte klipart Lesní roh v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesní roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lesní roh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesní roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 137 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lesní roh je v sekci Vektorové obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zerene eurydice ke stažení Podívejte se i na obrázek Číňanka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Omelety zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, cliparts, Hudba, vektor, klipart, ilustrační obrázek, download, obrázek, ke stáhnutí, svg, ilustrace, zdarma, Lesní roh, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, avatar, dokumenty, prezentace, PowerPoint, Facebook, dokument, škola, textové dokumenty, plakáty, seminární práce, Instagram, Twitter, časopis, corelDraw, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Hledání ve složkách ke stažení, klipart ODG ke stáhnutí nebo ilustrace Červené F zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.