Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sušenky, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sušenky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Sušenky. Kreslená ilustrace Sušenky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sušenky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Sušenky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sušenky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1223
1280x979
800x612
500x382
160x122

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 548 811 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sušenky se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ethereum ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Růže zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Methanol ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, ke stáhnutí, Sušenky, zdarma, ilustrace, Sušenky, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, vektor, free, klipart, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, PowerPoint, Facebook, Twitter, seminární práce, dokumenty, Instagram, webové stránky, plakát, office, profilovka, kalendář, textové dokumenty, web, články, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Stuha autismus ke stáhnutí, ilustrace Pánev zdarma nebo vektor Narozeniny číslo 8 ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.