Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sušenky (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sušenky ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Sušenky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Sušenky ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Sušenky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sušenky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sušenky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sušenky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1223
1280x979
800x612
500x382
160x122

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 548 811 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Juhele

Zaujal vás náš klipart Sušenky? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Sušenky je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hangár ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Konev ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžový stromeček zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Sušenky, svg, obrázek, ilustrace, Sušenky, Jídlo, grafika, ke stažení, kliparty, free, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, vizitky, koláž, oznámení, prezentace, openOffice, tiskoviny, Twitter, bakalářská práce, Instagram, inkscape, textové dokumenty, dokument, webové stránky, video, manuály, Zoner Callisto

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mrkve zdarma, vektor Oranžový motýl ke stáhnutí nebo ilustrace Vyděšené vajíčko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.