Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Profesor, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Profesor zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Profesor. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Profesor zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Profesor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Profesor ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1277x1600
1021x1280
639x800
399x500
128x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 186 697 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Profesor je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veselý Santa ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Červené N zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ježeček ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, ilustrační obrázek, grafika, vektor, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, Profesor, download, zdarma, ke stažení, kliparty, free, Profesor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, pozvánky, referáty, památník, plakáty, corelDraw, profil, openOffice, Pinterest, prezentace, dokument, seminární práce, škola, PowerPoint, kalendář, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Tramvaj ke stáhnutí, klipart Ježek zdarma nebo ilustrace Papoušek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.