Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chrám (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chrám zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chrám. Pakliže si chcete obrázek Chrám stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chrám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chrám ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chrám ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x656
500x410
160x131

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 221 681 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ArtFavor

Obrázek, klipart pojmenovaný Chrám můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Chrám patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malé písmeno Y ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hrad zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, vektor, kliparty, download, zdarma, ilustrace, Chrám, ke stáhnutí, grafika, svg, Chrám, obrázek, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, openOffice, etikety, časopis, PowerPoint, blog, kalendář, dokumenty, články, corelDraw, profil, plakáty, diář, škola, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mixer zdarma, vektor Digitální znak 9 ke stáhnutí nebo obrázek Vánoční ubrus ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách