Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chrám, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chrám zdarma ke stažení

Chrám je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Chrám je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Chrám lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chrám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Chrám ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chrám ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x656
500x410
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 681 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Chrám patří do sekce Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kleště zdarma Podívejte se i na klipart Kolouch ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sněhová vločka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, vektorový obrázek, Chrám, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, Náboženství, free, download, kliparty, obrázek, Chrám

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, corelDraw, textové dokumenty, profil, kalendář, profilovka, prezentace, pozvánky, články, web, Adobe Illustrator , Facebook, Pinterest, avatar, inkscape

Mezi hezké kresby patří i klipart Vánoční strom zdarma, ilustrace Žlutý autobus ke stažení nebo vektor ACAB ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách