Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bitcoin, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bitcoin zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bitcoin. Kreslená ilustrace Bitcoin je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bitcoin lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bitcoin zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Bitcoin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bitcoin ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1506
1280x1205
800x753
500x471
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 723 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: casino

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bitcoin patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční čepice zdarma Podívejte se i na klipart Červené G ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Drahokamy ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, svg, ilustrační obrázek, grafika, download, ke stažení, Bitcoin, vektor, obrázek, free, Bitcoin

Doporučené použití klipartu: Facebook, profil, Pinterest, webové stránky, seminární práce, word, prezentace, Adobe Illustrator , pozvánky, památník, dokumenty, referáty, inkscape, časopis, web, kalendář

Mezi hezké kresby patří i klipart Koště zdarma, ilustrace Mapa Turecka ke stažení nebo vektor Král ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.