Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Černá věž (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Černá věž zadarmo

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Černá věž. Doporučujeme stahovat obrázek Černá věž ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Černá věž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá věž zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá věž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá věž ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 492 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: DG-RA

Zaujal vás náš klipart Černá věž? Potom se podělte s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Černá věž se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Japonska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pankáčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Gabon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, klipart, vektor, Černá věž, ke stáhnutí, grafika, download, obrázek, Symboly

Doporučené použití klipartu: etikety, články, wordpress, textové dokumenty, prospekty, manuály, brožury, pozvánky, word, Twitter, vstupenky, plakát, profilovka, office, plakáty, Zoner Callisto, deníček

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Dusítko na trubku zdarma, obrázek, klipart Závaží 10 kg zdarma nebo vektorový klipart Slunečnice ve váze ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.