Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černá věž, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá věž zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Černá věž. Vektorová ilustrace Černá věž je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Černá věž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá věž zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá věž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá věž ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 492 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černá věž je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor FIAT Nuova 500 zdarma Podívejte se i na ilustrace Viola ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Motorkářská helma ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Symboly, klipart, vektorový obrázek, obrázek, Černá věž, download, grafika, ke stáhnutí, Černá věž, ilustrace, svg, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, web, Facebook, škola, fotokniha, články, profil, textové dokumenty, openOffice, památník, plakát, inkscape, plakáty, Twitter, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Anemometr zdarma, vektor Zlatý prsten ke stažení nebo obrázek Rychlovlak ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.